Nysa, Bracka 7, 77 433 55 99

Ogłoszenia

Sortuj po
elementów: 11
Image

Odwiedź nas na Facebook'u !


 

Zapraszamy na nasz profil na  facebook'u...  Będziesz zawsze na bieżąco z informacjami 
o Nyskim Księstwie Jezior i Gór !

Pokaż wpis


Image

Nowe Certyfikaty Produktów Lokalnych

...

Pokaż wpis

Image

Przewodnik Adriana Dwornickiego - "Kościół św. Mikołaja i Franciszka Ksawerego w Otmuchowie - Perła śląskiej architektury- Historia - architektura"


 

Serdecznie zapraszamy do przeczytania publikacji "Kościół św. Mikołaja i Franciszka Ksawerego w Otmuchowie - Perła śląskiej architektury - Historia - architektura" pana Adriana Dwornickiego. 

Przewodnik do pobrania w wersji wirtualnej pdf na stronie:

Pokaż wpis


Image

Relacja z Jarmarku ze św. Ritą

W dniu 22.08.2020 r. odbył się Jarmark ze św. Ritą w Głębinowie. W ramach Jarmarku odbyły się warsztaty ginących zawodów (malowanie na szkle, na drewnie, malowanie pierników, ceramika i wyplatanie ze sznurków) oraz degustacja Produktów Lokalnych (mini pączków z różą, dżemów i soków oraz miodów).

 

Link ...

Pokaż wpis

Image

Szlak Legend Nyskiego Księstwa Jezior i Gór

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i odwiedzenia wszystkich punktów na Szlaku Legend historycznego księstwa nyskiego. Na obszarze, na którym działa LGD Nyskie Księstwo Jezior i Gór, znaleźć można wiele miejsc, z którymi związane są legenedy i mniej lub bardziej prawdziwe opowieści. Szlak tworzy szereg punktów zlokalizowanych przy licznych o...

Pokaż wpisTa strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM