Nysa, Bracka 7, 77 433 55 99

Jarnołtówek - łowisko Trzy Oczka

Ważność oferty Oferta bezterminowa


Opis

Łowisko „Trzy Oczka” powstało w 2012 roku. Położone jest przy czerwonym szlaku na Biskupią Kopę. To kompleks trzech małych stawów położonych kaskadowo, przez które przepływa górski strumyk. Dwa stawy są hodowlane, a trzecie to łowisko.

Spragniony wędkowania złowi tu: pstrągi, karpie i duże jesiotry. Łowienie ryb jest bezpłatne. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia wędki. Warto też skorzystać ze smażalni, by zjeść domowo przyrządzoną świeżą rybę.

Dla dzieci przygotowany jest plac zabaw z mobilnymi zabawkami. Na terenie łowiska można rozłożyć koc, a przestrzeń wykorzystać do zabaw z dziećmi. Cisza i spokój nad stawami gwarantuje właściwy odpoczynek dla ducha i ciała, a smażalnia zapewni niezapomniane doznania smakowe. Łowisko to doskonałe miejsce na wypoczynek oraz zabawę dla całej rodzinny lub w gronie znajomych.  

Zobacz też: http://www.szlakiemwodnym.pl/


Dostępność

Oferta bezterminowa


Szczegóły


Lokalizacja


KomentarzeTa strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM