Nysa, Bracka 7, 77 433 55 99

Lato Kwiatów

To wydarzenie jest cykliczne!


Opis

Lato Kwiatów jest ponadregionalną imprezą wystawienniczo-kulturalną dedykowaną kwiatom, realizowaną nieprzerwanie od 1973 roku.

Imprezę corocznie otwiera korowód kwiatowy. Część wystawienniczą tworzą: wystawy kwiatów ciętych, kwiatów doniczkowych i krzewów ozdobnych, jak również wystawy towarzyszące - eksponowane w salach XIII-to wiecznego Zamku Otmuchowskiego oraz w plenerach (malarstwo, rzeźba, fotografia, ceramika, biżuteria artystyczna, minerały i kamienie szlachetne, twórczość ludowa i rzemiosło itp.). Część estradowa imprezy realizowana jest na scenie w rynku otmuchowskim od godzin przedpołudniowych do północy, w której nie brakuje krajowych i zagranicznych gwiazd estrady. Dla najmłodszych gości imprezy działalność prowadzi ponadto Wesołe Miasteczko. Imprezie towarzyszą kiermasze handlowe i bogaty catering z udziałem ponad 200 stoisk handlowych.

 


Dostępność

Wstęp bezpłatny


Harmonogram

Dostępny na stronie otmuchow.pl


Informacje dodatkowe o dostępności


Zabawa nr 1

Wydarzenie bezterminowe

Dostępność

Zabawa nr 1

Informacje o rezerwacji

Cena


Lokalizacja


KomentarzeTa strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM