Nysa, Bracka 7, 77 433 55 99

Międzynarodowa Akademia Wiolonczelowa

To wydarzenie jest cykliczne!


Opis

Międzynarodowa Akademia Wiolonczelowa ma formę warsztatów muzycznych przeznaczonych dla studentów oraz uczniów szkół II st. przygotowujących się do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe. Ideą projektu jest umożliwienie uczestnikom kontaktu z zagranicznymi profesorami i zespołem Polish Cello Quartet.

Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w zajęciach indywidualnych, lekcjach kameralistyki wiolonczelowej, wykładach i koncertach. Organizatorzy gwarantują 4 solowe lekcje oraz zajęcia kameralne prowadzone przez Polish Cello Quartet.


Dostępność

Udział w formie pełnej - 1600 zł dla uczestników z Polski/500 EUR dla uczestników z zagranicy - z wyżywieniem i zakwaterowaniem.

Udział w formie niepełnej - 950 zł z wyżywieniem i zakwaterowaniem - uczestnik może brać udział w próbach i koncertach oraz ma wstęp wolny na wszystkie koncerty, lekcje i wykłady odbywające się podczas MAW.


Harmonogram

Dostępny na stronie akademiawiolonczelowa.pl


Informacje dodatkowe o dostępności


Lokalizacja


KomentarzeTa strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM